درباره ما

درباره ما

 

عافیت بازار یک سایت فروش اینترنتی است که به احترام صرفه جویی در زمان افراد و عرضه محصولات با کیفیت گیاهی آغاز به کار کرده است. این وب سایت فعالیت خود را زیر نظر شرکت تامین کالای امید بهسازان (شرکت مادر خود ) آغاز نموده است . و در این راستا ، تمایل به همکاری با دیگر تولید کننده ها و فروشنده ها را نیز دارد .

دو محور اصلی عافیت بازار، دانشنامه و فروش محصولات است.

دانشنامه حاوی اطلاعاتی از منابع معتبر علمی به زبانی ساده و شیوا است که توسط گروه متخصص جمع آوری شده است. این اطلاعات هر سه ماه یکبار بازبینی و تکمیل می شود. تلاش کرده ایم که رعایت امانت نوشته ها را به جای بیاوریم و مطالب ارزنده ای در دانشنامه گردآوری کنیم تا بدین صورت مکمل بخش فروش و عرضه محصولات نیز باشد.

علاوه بر آن از محصولات باکیفیت گیاهی مانند دمنوش ها، عرقیجات و دیگر نیازهای مربوط به سلامتی افراد پشتیبانی و این محصولات را به همگان عرضه می کنیم. انتخاب محصولات با دقت تمام انجام می شود و به منظور جلب رضایت مشتریان خود، بهترین محصولات گیاهی موجود در بازار ایران عرضه می گردد.

ضوابط و شرایط مربوط به فروش محصولات در قسمت قوانین توضیح داده شده است. بخش پشتیانی سایت به صورت 24 ساعته در خدمت همراهان خود است و پرسش های افراد را پاسخ می دهد. هدف از این سایت تولید محتوا در زمینه دانش های مربوط به حفظ بهداشت، سلامتی و فروش محصولات است. خدمات پس از فروش به افراد ارائه می گردد. امکان تعویض و بازپس دهی سفارش ها نیز داده می شود و خریدارن محترم می توانند از این فرصت بهره ببرند.

از نظریات و انتقادهای دوستان برای بهبود عملکرد خود بهره می بریم و امید شادکامی و سلامتی برای همه عزیزان داریم. در صورت تمایل به همکاری از قسمت تماس با ما ، درخواست همکاری خود را برای ما ارسال نمایید.